झापा – झापाकाे बिर्तामोडको मुक्तिचोकबाट २ किलोमिटर दक्षिणमा ९ तले भ्यूटावरकाे निर्माण गरिएको छ ।

पर्यटक आकर्षित गर्ने उद्देश्यका निजी लगानीमा याे भ्यूटावरकाे निर्माण गरिएकाे हाे । ८ बिघा निजी जग्ग्गामा निर्माण गरिएको श्रीजय ड्रिमल्याण्ड उद्यानमा १ करोडको लगानीमा भ्यूटावर बनाइएको हो । झापाको मुख्य व्यापारिक केन्द्र बिर्तामोडमा रहेको यो भ्यूटावर र उद्यानले आन्तरिक तथा बाह्य पर्यटक आकर्षित गर्ने सम्भावना रहेको स्थानीयवासीहरूले बताएका छन् ।

उद्यानमा लिची, आँप र अम्बा लगायतका फलफूलका बोट हुर्किएका छन् । घुमफिरका लागि आउने पर्यटकले बगैँचामा ताजा फलफूल किनेर खान पाउनुका साथै दृश्यावलोकन गर्न समेत सक्ने भएका छन् । यहाँबाट झापाका विभिन्न स्थानको दृश्यावलोकन गर्न सकिन्छ । टावरको ८ तलासम्म सपिङ कम्प्लेक्स सञ्चालनको तयारी गरिएकाे छ ।

श्रीजय ड्रिमल्याण्ड उद्यानमा आन्तरिक पर्यटकहरू आउन थालिसकेका छन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय